Održano vatrogasno natjecanje DVD Kačkovec “21.Kup Antun Brglez”

U nedelju 17.06. 2018. održan je tradicionalni 21. kup Antun Brglez u organizaciji DVD Kačkovec. Na natjecanje se prijavilo ukupno 24 ekipe . Najbrojnija je bila kategorija pomladak muški ukupno 15 natjecateljskih odjeljenja , prvo mjesto i prijelazni pehar osvojilo je DVD Radakovo , drugo mjesto osvojio je DVD Desinić treće mjesto DVD Kačkovec koji je kao fair- play prepustio četvrtoplasiranom DVD-u Vatrogasac Strmec. U kategoriji Pomladak ženski prvo mjesto je osvojila ekipa DVD Vatrogasac Strmec , drugo mjesto DVD Radakovo , treće mjesto DVD Krapinske toplice . Od muških A ekipe najbolji rezultat je ostvarila ekipa DVD Bijela Gorica te osvojila prijelazni pehar drugi puta zaredom , drugo mjesto je osvojio DVD Hruševac Kupljenski dok je treće mjesto zauzela ekipa DVD Vatrogasac Strmec. Nažalost u kategorije Žene A nije se prijavila niti jedna ekipa. Sve ekipe pomladka dobile su zaslužene medalje , te su počašćene grickalicama i sladoledom od strane domaćina.
Vatrogasnom natjecanju je prisustvovala Načelnica Općine Kraljevec n/s Danijela Pongrac, predsjednik VZO Kraljevec n/s Mario Harapin , kontrolor natjecanja ispred VZKZŽ bio je Mladen Matković iz Velikog Trgovišća , a glavni sudac na natjecanju bio je Neven Trbuha . Natjecanje je provedeno pod pokroviteljstvom VZKZŽ , Općine Kraljevec n/s i VZO Kraljevec n/s.