Održano vatrogasno natjecanje DVD Kačkovec “21.Kup Antun Brglez”

Datum objave: 18. 6. 2018.

U nedelju 17.06. 2018. održan je tradicionalni 21. kup Antun Brglez u organizaciji DVD Kačkovec. Na natjecanje se prijavilo ukupno 24 ekipe . Najbrojnija je bila kategorija pomladak muški ukupno 15 natjecateljskih odjeljenja , prvo mjesto i prijelazni pehar osvojilo je DVD Radakovo , drugo mjesto osvojio je DVD Desinić treće mjesto DVD Kačkovec koji je kao fair- play prepustio četvrtoplasiranom DVD-u Vatrogasac Strmec. U kategoriji Pomladak ženski prvo mjesto je osvojila ekipa DVD Vatrogasac Strmec , drugo mjesto DVD Radakovo , treće mjesto DVD Krapinske toplice . Od muških A ekipe najbolji rezultat je ostvarila ekipa DVD Bijela Gorica te osvojila prijelazni pehar drugi puta zaredom , drugo mjesto je osvojio DVD Hruševac Kupljenski dok je treće mjesto zauzela ekipa DVD Vatrogasac Strmec. Nažalost u kategorije Žene A nije se prijavila niti jedna ekipa. Sve ekipe pomladka dobile su zaslužene medalje , te su počašćene grickalicama i sladoledom od strane domaćina.
Vatrogasnom natjecanju je prisustvovala Načelnica Općine Kraljevec n/s Danijela Pongrac, predsjednik VZO Kraljevec n/s Mario Harapin , kontrolor natjecanja ispred VZKZŽ bio je Mladen Matković iz Velikog Trgovišća , a glavni sudac na natjecanju bio je Neven Trbuha . Natjecanje je provedeno pod pokroviteljstvom VZKZŽ , Općine Kraljevec n/s i VZO Kraljevec n/s.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support